A S P E C

Krnov

 

 

 

 

Pečeme tradiční a poctivé produkty

Naše společnost patří k tradičním výrobcům pekařských výrobků s dlouholetou tradicí a je také stabilním a významným zaměstnavatelem počtu cca sta zaměstnanců. Již od roku 1969 (dřívější název Severomoravské pekárny a cukrárny, n. p.) se zaměřujeme na výrobu a distribuci běžného, jemného pečiva, chleba a mnoha druhů knedlíků v našem regionu a v přilehlých okresech, ale také na výrobu a rozvoz trvanlivého pečiva (tyčinek a preclíků) pro Českou republiku a pro Slovensko.

Jako společnost s ručením omezeným působíme na trhu od roku 1991, tato vznikla jako nástupce podniku Severomoravské pekárny a cukrárny, n. p., závod 9.

V současné době naše společnost vyrábí a dodává široký sortiment pekárenských výrobků a slané trvanlivé pečivo, které můžete ochutnat i v našich prodejnách, které vznikly v roce 2017.

V logu společnosti A S P E C, spol. s r.o. najdete modro – žluto – oranžové zobrazení plamínku pekařské pece. Je to symbol proměny. Tak jak se proměňuje teplota pečení v pecích, ve kterých pečeme poctivý denní chléb pro Vás, naše zákazníky, tak se mění a vyvíjí i naše společnost. Aktuální proměny přichází v roce letošním s obměnou výrobních technologií, stavebními úpravami a projekty pro vzdělávání zaměstnanců.

Věříme, že si naše výrobky oblíbíte, oceníte tradiční řemeslnou výrobu koláčů a dalšího sortimentu jemného pečiva a především ruční výrobu chleba, ve kterém nenajdete žádné náhražky, ale poctivý kvásek.

Žádné produkty značky A S P E C nebyly nalezeny...