A S P E C

Krnov

 

 

 

 

Pečeme tradiční a poctivé produkty

Naše společnost patří k tradičním výrobcům pekařských výrobků s dlouholetou tradicí a je také stabilním a významným zaměstnavatelem počtu cca sta zaměstnanců. Již od roku 1969 (dřívější název Severomoravské pekárny a cukrárny, n. p.) se zaměřujeme na výrobu a distribuci běžného, jemného pečiva, chleba a mnoha druhů knedlíků v našem regionu a v přilehlých okresech, ale také na výrobu a rozvoz trvanlivého pečiva (tyčinek a preclíků) pro Českou republiku a pro Slovensko.

Jako společnost s ručením omezeným působíme na trhu od roku 1991, tato vznikla jako nástupce podniku Severomoravské pekárny a cukrárny, n. p., závod 9.

V současné době naše společnost vyrábí a dodává široký sortiment pekárenských výrobků a slané trvanlivé pečivo, které můžete ochutnat i v našich prodejnách, které vznikly v roce 2017.

V logu společnosti A S P E C, spol. s r.o. najdete modro – žluto – oranžové zobrazení plamínku pekařské pece. Je to symbol proměny. Tak jak se proměňuje teplota pečení v pecích, ve kterých pečeme poctivý denní chléb pro Vás, naše zákazníky, tak se mění a vyvíjí i naše společnost. Aktuální proměny přichází v roce letošním s obměnou výrobních technologií, stavebními úpravami a projekty pro vzdělávání zaměstnanců.

Věříme, že si naše výrobky oblíbíte, oceníte tradiční řemeslnou výrobu koláčů a dalšího sortimentu jemného pečiva a především ruční výrobu chleba, ve kterém nenajdete žádné náhražky, ale poctivý kvásek.

Žádné produkty značky A S P E C nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení