ZP Otice

Otice

ZP Otice, a.s. je moderní zemědělský podnik, který se svými parametry a špičkovými výrobními výsledky právem řadí mezi nejvýznamnější zemědělské podniky nejen opavského regionu. Je zaměřen na rostlinnou a živočišnou výrobu a k jeho hlavním produktům se řadí mléko, obiloviny, cukrová řepa, řepka, mák a kukuřice. Jako licencovaný výrobce může ZP Otice, a.s. nabídnout osiva obilovin vysoké kvality.

ZP Otice, a.s. je dále dlouholetou tradicí prověřeným výrobcem vynikajícího a jedinečného otického kysaného zelí, které hraje nezastupitelnou úlohu v racionální a zdravé výživě a pro jehož výrobu je ZP Otice, a.s. držitelem certifikátu HACCP, tj. systém kritických kontrolních bodů, a certifikátu IFS (International Food Standard), tj. mezinárodní potravinářský standard. Kysané zelí je dodáváno na trh v modifikacích jako zelí bílé a zelí červené doplněné „Šťávou z Otického kysaného zelí“. K tomuto je třeba přičíst výrobu další zeleniny jako bílé a červené hlávkové zelí a červená řepa, jejichž výroba a zpracování je zaregistrována ve svazu pro „Integrované pěstování zeleniny - IPZ", což je výroba šetrnými postupy pro životní prostředí a pro vyrobenou zeleninu.

ZP Otice, a.s. je jedním z největších výrobců kysaného zelí v České republice. Tato firma je ryze českou firmou bez zahraničního kapitálu.

7 položek celkem
zeli kys balene oticke 10kg
290 Kč / ks

Otické kysané zelí Hmotnost: 10kg

5593
zeli kys balene
34 Kč / ks

Otické kysané zelí Hmotnost: 1kg

5591
zeli kys balene
18 Kč / ks

Otické kysané zelí Hmotnost: 500g

5590
zeli kys balene oticke 10kg
172 Kč / ks

Otické kysané zelí Hmotnost: 5kg

5589
Šťáva z Otického kysaného zelí 330 ml
28 Kč / ks

Šťáva z Otického kysaného zelí 330 ml

5612
Šťáva z Otického kysaného zelí 330 ml
35 Kč / ks

Šťáva z Otického kysaného zelí 750 ml

5613
zeli kys balene cervene c
21 Kč / ks

Otické kysané zelí červené 500g

5592

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení